WIELKI SUKCES TOMKA I ŁUKASZA

22.  lutego 2024 roku rozegrane zostały w Niemodlinie Mistrzostwa Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt ,,Igrzyska Dzieci.” Do walki stanęło 14 drużyn dziewcząt i 13 chłopców z naszego województwa, którzy awansowali po finałach powiatowych. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Tomasz Owsiak i Łukasz Glados oraz Julia Łaskawska i Malwina Żelasko. Zarówno dziewczyny jak i chłopcy wykazali się nie tylko umiejętnościami technicznymi, ale także determinacją i sportowym duchem walki. T o przyniosło wymierne efekty. Dziewczęta uplasowały się na 10. miejscu w województwie. Z kolei chłopcy zajęli drugie miejsce. Zostali Wicemistrzami Województwa i jednocześnie awansowali do finału ogólnopolskiego. Gratulujemy Uczniom sportowych wyników i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Życzymy dalszych sukcesów sportowych.