TENIS STOŁOWY – SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W NIEMODLINIE

16. lutego 2024 roku w Niemodlinie odbyły się finały powiatu w indywidualnym i drużynowym tenisie stołowym dziewcząt i chłopców w kategorii ,,Igrzyska Dzieci” oraz ,,Igrzyska Młodzieży Szkolnej.”

W grze drużynowej ,,Igrzyska Dzieci” II miejsce zajęły: Patrycja Łaskawska, Malwina Żelasko i Hanna Owsiak, a w grze drużynowej chłopców również II miejsce zajęli: Łukasz Glados i Tomasz Owsiak. Natomiast w kategorii młodzieży Antoni Brzana i Michał Czech też zajęli II miejsce.

Także w grze indywidualnej nasi uczniowie odnieśli sukcesy. Julia łaskawska oraz Tomasz Owsiak zajęli II miejsce, Hanna Owsiak i Michał Czech III miejsce, a Łukasz Glados i Antoni Brzana zajęli IV miejsce w swoich kategoriach. Oprócz dyplomów, najmłodsza uczestniczka zawodów, uczennica klasy drugiej –  Hanna Owsiak otrzymała od organizatorów złoty medal. Wszyscy wywalczyli awans do finału wojewódzkiego.

Uczestnikom zawodów tenisowych gratulujemy i życzymy powodzenia w finałach wojewódzkich.