DZIEŃ DZIECKA – 2. czerwca

2 czerwca br. w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Dziecka. Zabawa trwała cały dzień, ale jak to u nas bywa, nie mogliśmy nie skorzystać z okazji, żeby się czegoś nie nauczyć.

Głównym punktem programu były warsztaty kulinarne przygotowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Masowa Dziouchy z klasą. Podzieleni na zespoły, w których znaleźli się uczniowie w różnym wieku, pod bacznym okiem instruktorek gotowali: einlauf, pańćkraut, karminadle i kusiki opolskie. Emocje były ogromne, zwłaszcza, że po wszystkim można było skonsumować własnoręcznie przygotowany obiad. Próbowaliśmy i zapewniam, że efekt końcowy był fenomenalny!

Z samego rana odbyły się rozgrywki sportowe, a później ćwiczyliśmy wspólny układ taneczny, objadaliśmy się do woli popcornem i lodami. Najmłodsi mieli okazję pomalować swoje buźki, a Wszyscy bez względu na wiek zapisaliśmy nasze marzenia na balonach, które wspólnie wypuściliśmy w niebo.

Pogoda nam dopisała, więc zmęczeni, najedzeni i opaleni wracaliśmy do domu.

To wszystko nie odbyłoby się bez zaangażowania Nauczycieli, Rady Rodziców oraz Darczyńców. Bardzo dziękuję Wszystkim za współpracę!

Zapraszam do obejrzenia galerii poniżej.

http://pspbrynica.pl/wp-content/uploads/2021/06/VID-20210602-WA0039.mp4