Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku

       Dnia 11. kwietnia 2024 roku w Łubnianach odbył się finał powiatu opolskiego w turnieju piłkarskim o Puchar Tymbarku w kategorii U-10. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Srebrny, Łukasz  Nanko, Jonatan Cebulla, Florian Sochor, Bartosz Soszyński, Franciszek Ratuszny, Patryk Puschmann,  Aleksander Czora i Karolina Adamowicz.

       W rozgrywkach brało udział 16 drużyn, które podzielono na 4 grupy. Nasi reprezentanci znaleźli się w grupie ,,C” ze szkołami z Łubnian, Popielowa i Tułowic.
Nasza drużyna zwyciężyła we wszystkich meczach swojej grupy i dotarła do ćwierćfinału, w którym pokonała drużynę z Kup. W półfinale przegraliśmy ze szkołą z Komprachcic i ostatecznie zajęliśmy 3 miejsce.

       Gratulujemy drużynie wspaniałej sportowej walki, świetnego  wyniku i trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy.